کوادکوپتر دوربین دار Cx-20

امتیاز 0.0 از 5 - تعداد 0 رای ثبت شده است.


4990000 تومان
اشتراک گذاری :

محصولات مشابهرادیو کنترل              2.4Ghz دارای 7 کانال و مود پروازی
برد رادیو 1500 متر
باتری lipol 2700mAh / 11.1V
مدت زمان شارژ 50-45 دقیقه
مدت زمان پرواز 20-15 دقیقه
جایرو(برای تعادل) 6 عدد جایرو حرفه ای
ابعاد 50*50 سانتیمتر
قابلیت مانور دارد-سرعت قابل برنامه ریزی است
نوع فلایت کنترل APM
قابلیت نصب گیمبال دارد-گیمبال دو محوره
قابلیت تنظیم ارتفاع دارد-دارای قابلیت هاور استیبل
ماژول GPS دارد

این کوادکوپتر به صورت فول پک به بازار عرضه شده است.ابعاد و شکل ظاهری بسیار شکیل و در یک پکیج بسیار زیبا کلیه امکاناتی که برای حرفه ای شدن به آن نیاز دارید در این دستگاه گنجانده شده است.ابعاد این پرنده 50 در 50 سانتی متر بوده و ارتفاع آن با پایه ها حدود 25 سانتی متر از سطح زمین است.البته میتوان ارتفاع دستگاه را با نصب پایه های مخصوص بیشتر کرد.

موتورهای براشلس پر قدرت در کوادکوپتر CX-20

این پرنده از 4موتور پرقدرت براشلس بهره میبرد.این موتورها با کی وی حدود 2200 توانائی خارق العاده ای به این دستگاه می بخشد.پرواز بسیار استیبل و نرمی را به همراه چابکی بسیار قابل قبول برای این پرنده فراهم میسازد.به طوری که این دستگاه در محیط هائی با سرعت باد حدود 20 کیلومتر در ساعت نیز پایداری خود را به آسانی حفظ میکند.

فلایت کنترل یا سیستم کنترل پرواز در CX-20

فلایت کنترلی که برای این پرنده در نظر گرفته شده است و کارخانه سازنده  به صورت تخصصی این فلایت را بر روی آن نصب کرده است فلایت کنترلر APM می باشد. این فلایت کنترل نمونه سفارشی از فلایت کنترل معروف APM می باشد . این فلایت کنترل دارای قابلیت برنامه ریزی توسط نرم افزار  Mission Planner بوده و شا می توانید تغییرات دلخواه خود را بر روی این فلایت کنترل ایجاد کرده و برای پرواز تخصصی تر از آن بهره مند شوید .یکی از مزیت های این فلایت کنترل امکان open surce  بودن آن است که به کاربران حرفه ای اجازه میدهد آن را با توجه به معیار های خود برنامه ریزی کنند،البته بحث برنامه ریزی این فلایت نیاز به توضیخات فراوان دارد که سعی می کنیم نحوه پروگرم کرد صحیح این فلایت را در وب سایت برای علاقه مندان قرار دهیم.

کوادکوپتر CX-20 مجهز به GPS بسیار قوی

این پرنده مجهز به سیستم GPS است .توسط این سیستم پرنده میتواند به صورت کاملا دقیق به محل پرواز اولیه خود باز گردد

نظرات کاربران


نظر بدهید


نقد و بررسینظر بدهید


عنوان
رتبه به کالا

1 2 3 4 5


متن نظر
4990000 تومان
اضافه به سبد خرید